Stránka 1 z 1

Poslání a zásady používání tohoto fóra

PříspěvekNapsal: pát 17. zář 2010 6:32:28
od Admin
Vážení návštěvníci,
právě se nacházíte na "traderském" diskuzním fóru, které je ojedinělým projektem nezávislého fóra svého druhu.
Jak už je ve vlastech českých obvyklé, všechny diskuzní skupiny a fóra jsou buď hlavním nebo vedlejším produktem krásného businessu jejich majitelů. Nebývá vyjímkou, že tyto "běžná fóra" jsou moderovaná, rozuměj cenzurovaná. Jejich majitelé přece potřebují budovat svou auru neomylnosti a jakékoliv příspěvky vybočující z jejich kladného marketingového směru jsou nemilosrdně cenzurovány. Jakákoliv komunikace mezi obchodníky je v některých extrémních případech nemožná, přestože jejich majitelé se hrdě hlásí k heslům podobným tomuto "Více komunikace mezi obchdodníky".

V neposlední řadě se potvrzuje fakt, že majitelé či provozovatelé diskuzních fór, pro samé předávání svých "dlouholetých úspěšných zkušeností" začínajícím klientům za peníze, nemají na vlastní trading ani moc času, a ten ani nemusí být jejich primární zdroj příjmů.

Pokud máte to štěstí, že jste neutratili všechny své peníze jenom za kurzy nebo je neprohráli v burzovním hazardu, tak po nějakém čase pochopíte, že se potřebujete posunout to jakési vyšší úrovně seriózního obchodování a zhodnocování svých finančních prostředků.

TRADERS-FORUM vzniklo jako potřeba opravdu nezávislého komunikačního portálu hlavně pro pokročilejší obchodníky. To neznamená, že naprostí nováčci jsou automaticky vyloučení z našich řad, ale předpokládáme, že každý má už elementární znalosti problematiky obchodování na burze a spekulacemi na finančních trzích.

Pokud obchodujete akcie, indexy, opce, komodity, měny, spready, certifikáty, warranty či jiné deriváty finančních trhů a chcete sdílet své postřehy s námi a získávat nové znalosti od jiných obchodníků, jste tu jednoznačně vítáni. Stačí vstoupit. Vítejte ! Zde si najde každý své podle svého zaměření, ať je to poziční obchodník či vyznavač intradenního obchodování nebo mu je bližší skalping či arbitráže. Prostě vše, co se týká obchodování na komoditních trzích. !

TRADERS-FORUM a vzájemná komunikace nás všechny posouvá mílovými krok vpřed. :!: :roll: